jahcub3

JAKUB SELASSIE

Natty Truth, to jednoosobowa rozgłośnia wibracji inspirowana przez Jego Cesarski Majestat! Jego sety to istna sinusoida od starych klasycznych rootsów, przez steppersy, aż po psychodeliczne duby. Swoje pierwsze doświadczenia Jakub zdobył na lubelskich reggae czwartkach pod okiem starszych i doświadczonych selectorów między innymi z Love Sen-C Music.

cherche femme de tlemcen pour mariage

look here W roku 2015 dzięki współpracy z francuskim Zion Way Hi-Fi pojawiła się możliwość wyjazdu do jednego z dwóch największych pod względem ilości soundsystemów kraju, gdzie dalej szlifował swoje umiejętności grając kolejne sesje na rodzimych meblościankach.

visite site

site de rencontre mariage au maroc Cały rok 2016 przyniósł mu masę przeżyć i doświadczeń muzycznych, gdyż rozpoczął promocje muzyki dub poprzez cykl imprez LUBlin is DUBlin, na które zapraszał producentów i soundbwoyów z całej Polski i Europy m.in.: Pablo Raster. Michael Exodus, Dub Engine, Dub Theraphist, DubSeed, Systematik Sound, Young Pistols, Rise Up oraz wielu innych.

comment flirter avec une femme

http://atelierdeschimeres.fr/categorie-produit/creations-de-latelier/bijoux-barbes-et-cheveux/ https://www.facebook.com/nattytruthsound/
https://soundcloud.com/nattytruthsoundsystem

http://www.iziart.cz/?filmec=dating-sites-for-homebodies&f73=71