kate 12

KASIA MALENDA

rencontre 35-40 ans site rencontre gratuit femme payant homme enter comment choisir un bon site de rencontre conocer hombres en dubai see url age of dating consent elephant journal dating site site de rencontre sérieux en suisse gratuit rencontre femme kabyle de france Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Szerszej publice jest znana z VI edycji programu The Voice of Poland, gdzie świetnie wypadła dochodząc aż do półfinału. Jako jedyna uczestniczka 4 razy została zaszczycona „standing ovation”, a jurorzy nie szczędzili pochwał jej talentowi. Kasia dzięki swojej niespotykanej barwie głosu, energii scenicznej, kunsztowi wokalnemu i umiejętności dopasowania do wielu gatunków muzycznych uzyskała ogromne poparcie wśród fanów programu i nie tylko. Obecnie w pierwszym kwartale 2016 roku zaplanowana jest długa trasa klubowa po Polsce oraz wydanie pierwszej płyty long play z najważniejszym dla Kasi składem Live electro Therapy.
Artystka przy wsparciu rodziców, zawodowych muzyków, skończyła średnią szkołę muzyczną w klasie saxofonu. Rozwijała się współpracując z wieloma producentami i DJ-ami grającymi reggae, Dub, jungle 2step, house, r'n'b, funk, drum'n'bass oraz szeroko pojętą muzykę klubową. Regularnie występuje na dużych scenach całego świata, od 8 lat śpiewa też tzw. "live-acty" z Dj-ami grającymi muzyke house. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów na polskiej scenie klubowej. Swój material wydawała zarówno w niszowych, jak i w mainstreemowych wytwórniach.
Oprócz projektów Dj'skich i producenckich oraz wielu featuringów, Kasia udzielała się wokalnie w trzech zespołach – drum’n’bassowym Energy Drink, alternatywnie rockowym Overcolored oraz tworzącym reggae/dub/dubstep/jungle szalonym kolektywie SmokeDaCrackOff. Ostatni z wymienionych znalazł się na trzeciej edycji składanki "Dub out of Poland" z utworem "Rzeczywistość", a pod koniec 2010 roku wydał niezwykle pozytywnie przyjęty krążek "Rub'a'Dub". Skład ten miał okazję zaprezentować się szerszej publice w wielu audycjach radiowych, na koncertach i festiwalach takich jak Reggaeland, Reggae nad Wartą, czy Ostróda. W połowie 2011 roku wspólnie z Dreadasquadem, nakładem Superfly Studio, wydana została EPka o tytule "Soulfly", świetnie przyjęta przez fanów muzyki reggae na całym świecie, co zaowocowało występami na największych światowych festiwalach ( Indie, Kanada, Anglia, Słowacja). W tym samym roku Kasia wzięła udział w konkursie dla wokalistów, zrealizowanym przez Absoluta o nazwie "Projekt pokolenie", zajmując II miejsce. W marcu 2012 roku zaproszono ją z kolei do Włoch na nagrania featuringów oraz suport z Rasterem przed najpopularniejszym tam składem muzyki Dub – DubSync. Zaraz po powrocie trafiła na prestiżowe Red Bull Music Academy Bass Camp. Ten niezwykły projekt zaowocował współpracą z najlepszymi polskimi producentami. W tym samym czasie powstał tez projekt Temper Temple z producentem i djem Kwazarem. W 2012 roku TT wydało płytę „Love Strong