samolotem

http://www.laderaranchdentistry.com/bistrota/7452 site rencontre epistolaire go to link speed dating celibataire paris site de rencontre sans age http://toyotadostlari.com/?pizdfer=recherche-fille-turc&91a=ae odmiana rencontrer w passe compose ou rencontrer femmes rencontre roland garros Najbliższe lotniska do wioski Biskupice znajdują sie w kolejności we Wrocławiu (120 min) , Łodzi (140 min), Katowicach (160 min) i w warszawskim Modlinie (190 min). Kolejna opcja jest Poznań ale to już od 4 do 5 godzin jazdy. Pod linkiem www.e-podroznik.pl znajdziecie państwo wszystkie opcje podrozy z lotniska pociągiem jak i autobusem do do stacji Wołczyn lub Kluczbork. Bilety lotnicze w dwie strony z różnych miejsc w UK i innych krajach kształtuje się w okolicach £100, glownie obsługiwane przez www.ryanair.com, www.wizzair.com, proszę sprwadzic takze www.skyscanner.com

Pociągiem

Wiele połączeń kolejowych z różnych miejsc w Polsce prowadzi do Wrocławia lub Kluczborka, wiec nie bedzie wiekszym problemem aby dotrzeć do nas pociągiem. Z duzych miast line obsługiwane sa przez Intercity, z którymi podroz jest duzo szybsza, lokalne połączenia sa dosc czeste pomiędzy Kluczborkiem a Wołczynem. Dobrze skorzystać z wyszukiwarki www.e-podroznik.pl, tu znajdziecie państwo wszystkie możliwe opcje.

samochodem

Komunikacja drogowa w Polsce jest na coraz lepszym poziomie i sprawniejsza z roku na rok. Wiele dobrych dróg prowadzi do naszej wioski, wystarczy wpisać w nawigację adres “Gród Rycerski” 58 Biskupice, 46-220 Biskupice lub użyć naszych współrzędnych: N51* 5.0922’ E018* 9.6726’.
Na stronie www.blablacar.com mozna takze skotrzystac z siedzenia w aucie za drobna oplata u innych kierowców, którzy jadą tym kierunku.